اخبار

اطلاعیه

شورای برگزاری اکسپو به منظور رفع ابهام در هزینه های ورودیه نمایشگاه و چاپ آثار در کتاب اکسپو، اطلاعیه بالا را اعلام میکند.لازم به ذکر است سایر هزینه ها برای کسانی است که علاقمند به معرفی خود ویا مجموعه خود به صورت جداگانه هستند.

زمان ارسال آثار برای فراخوان هشتمین دوسالانه ملی مجسمه سازی

شورای سیاستگذاری هشتمین دوسالانه ملی مجسمه سازی تهران، بدلیل تقاضای جمع زیادی از هنرمندان مبنی بر کوتاه بودن زمان ارائه طرح های پیشنهادی؛ مهلت ارسال طرح ها را تا روز یکشنبه ۱۲ آبان ساعت ۱۴ تمدید می نماید.

فراخوان یازدهمین نمایشگاه سالانه مجسمه های کوچک تا تاریخ ۳۰ مهر تمدید شد

فراخوان یازدهمین نمایشگاه سالانه مجسمه های کوچک تا تاریخ ۳۰ مهر تمدید شد.

سومین نمایشگاه فیگوراتیو

انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران با همکاری گالری ایرانشهر سومین نمایشگاه فیگوراتیو را با عنوان بیماری برگزار می نمايد.از آنجايی كه تنها امكان و شكل "بودن در جهان" بدنی است كه در آن و از طريق آن زندگی ميكنيم؛ نحوه ی بودن، تجربه ی زیسته و آنچه از سر می گذرانیم توامان به ما و هستی شکل می بخشد. سير هنر فيگوراتيو در طول تاريخ بيانگر طرز تلقی انسان از…

اکسپو مجسمه سازی

انجمن هنرمندان مجسمه ساز ایران با همکاری گالری طراحی هنر (Arte design gallery) در نظر دارند سومین اکسپوی مجسمه سازی ایران را در پاییز سال1398 برگزار نماید. از تمامی هنرمندان مجسمه ساز و گالری داران و مجموعـه داران آثار هنری ایران دعوت به عمـــل می آیـد جهت نــمایـش و فـروش آثار خود در این نمایشگاه شرکت نماینـد، لازم به ذکـر اسـت از ایـن نمایشـگاه کـتـابی تحـت عنـوان “ کتاب مجسمه”…

مراسم تجلیل از برگزیدگان سومین دوسالانه مجسمه های شهری مشهد

در این مراسم که با حضور دست‌اندرکاران سومین دوسالانه مجسمه‌های شهری مشهد برگزار خواهد شد، ضمن تقدیر از برگزیدگان، هدیه ورودی راه‌یافتگان به نمایشگاه جشنواره نیز اهدا خواهد شد.

صفحه1 از41